142
Bearbeitungen
Zeile 57: | Zeile 57: | ||
| Friedrich-Ebert-Anlage 55 | | Friedrich-Ebert-Anlage 55 | ||
| '''Walter Julius Fisch''' | | '''Walter Julius Fisch''' | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[Plöck (Heidelberg)|Plöck]] 34 | |||
| '''Julie Jankau''' | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Zeile 62: | Zeile 67: | ||
| [[Plöck (Heidelberg)|Plöck]] 40 | | [[Plöck (Heidelberg)|Plöck]] 40 | ||
| '''Margot Meyer''' | | '''Margot Meyer''' | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[Plöck (Heidelberg)|Plöck]] 34 | |||
| '''Flora Seligmann''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| Plöck 34 | |||
| '''Friedrich Seligmann''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| Plöck 34 | |||
| '''Ludwig Seligmann''' | |||
|- | |- | ||
| | | |
Bearbeitungen